درباره ما

فناوری اطلاعات پیام تجارت

امروزه در در جهان اینترنت و مباحث مربوط به آن از اهمیت خاصی برخوردار می باشد اما در کشور ما آنچنان که شایسته است به این موضوع اهمیت داده نشده است. مدیران فناوری اطلاعات پیام تجارت با اعتقاد به این اینکه اینترنت یکی ار رسانه های مفید و قدرتمند است و می تواند در ترویج و تبلیغ مذهب و اعتقادات دینی مؤثر واقع شود وارد این عرصه شده و سعی نموده اند با بهره گیری از فن آوری روز، انشا الله گامی هرچند کوچک در راستای گسترش اسلام و ارزش ها و اعتقادات اسلامی بردارند.از آنجا که انجام هرگونه فعالیت در این زمینه و عملی ساختن طرح های مرتبط ، نیاز به هزینه کافی دارد، با هدف تأمین هزینه های مورد نیاز جهت موارد فوق الذکر راه اندازی شده است. تا ضمن تأمین هزینه های لازم بتواند استقلال خویش را نیز حفظ نماید و بدون وابسته بودن به گروه و ارگان خاصی در این زمینه فعالیت نماید. با اینکه هنوز بیش از شش سال از راه اندازی سایت نمی گذرد اما یاری خداوند و تجربیات تلخ و شیرین گذشته باعث شده شرکت پیام تجارت در لیست سرشناس ترین و بزرگترین ارائه کنندگان خدمات در زمینه هاست ، ثبت دومین و تجارت الکترونیک قرار گیرد و همکنون با بیش از 85 نماینده و 18000 کاربر در شهر های مختلف کشور ، توفیق ادامه فعالیت داشته باشد.
در کل خدمات فناوری اطلاعات پیام تجارت را می توان در موراد زیر خلاصه نمود:
1- ثبت دومین
2-اختصاص فضا و ارئه هاستینگ و اجاره و مدیریت سرورهای اختصاصی( استفاده از سرور های قدرتمند در دیتا سنترهای معتبرجهان)
3- طراحی وب ( طراحی و اسکریپت نویسی سایت های قدرتمند و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای)
4- تجارت الکترونیک ، ارائه کارت های اعتباری ویزا و مسترکارت و راه اندازی سیستم های پرداخت آنلاین ( نمایندگی رسمی کش یو در ایران جهت توزیع مسترکارت و ارائه ویزاکارت با همکاری یکی از شرکت های انگلیسی)
5- تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی سایت ها، جهت بدست آوردن رتبه های بالا در موتورهای جستجو